adidas Originals Street Party

adidas Originals Street Party1

Moda dünyasının en heyecan verici markalarından biri olan adidas Originals, “Celebrate Originality” felsefesine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Geçen yıl “House Party” teması ile orijinalliği kutlayan adidas Originals, 2010’da ‘orijinalliğin asıl yeri sokaklardır’ temasıyla yola çıkıyor ve bu kez “Street Party” ile sokaklara sesleniyor. adidas Originals İstanbul’daki hayranlarına da bu yaza damgasını vuracak muhteşem bir sokak partisinin müjdesini veriyor.
MYLO  BeeGee, Murat Uncuoğlu, Uhr, Gökçe Özer, Tan Atalar, İlker Aksungar, High Vision, Burhan Kılıçak, Orkun Bozdemir, Altan, Warmer Bros, Ömür Multitap live, Soaked live, BonMod live, Ramadan live, Funk You live adidas Originals sokağın tüm coşkusunu ve çeşitliliğini yaşatmak için 15 Mayıs 2010 Cumartesi günü saat 14.00-02.00 arası “adidas Originals Street Party” ile Karaköy Limanı Antrepoları’nı eğlence alanına çevirecek. PD organizasyonu ve FG 93.7 sponsorluğunda gerçekleştirilecek adidas Originals Street Party, sokaklardan çıkan ve sokağa ait tüm sanat formlarını ve performanslarını bir araya getirecek. Karaköy Limanı Antrepoları’nda bu kapsamda, elektronik müziğin en orijinal isimlerinden Mylo ve New Young Pony Club Türkiye’de ilk kez konser verecek. Mylo ve New Young Pony Club ile dans ve müziğin en iyisi.. Dans müzik dünyasına bomba gibi düşen ilk albümüyle müziğin sınırlarını yeniden tanımlayan ödül rekortmeni Mylo, çıkaracağı yeni hit albümü öncesinde, bir görsel şölen niteliğindeki canlı performanıyla sahne alacak. Fantastic Playroom albümleri ile müzik dünyasının prestijli ödülü Mercury Music Prize’a aday gösterilen New Young Pony Club ise The Optimist adlı yeni albümlerinin turnesi kapsamında en orijinal halleriyle adidas Originals Street Party’de yer alacak..
Daha bitmedi! Sokak tiyatrocuları, kaykaycılar, free runnerlar, graffiticiler ve sokak dansçıları İstanbul’un tüm sokaklarını bir günlüğüne Karaköy’e taşıyacak.. Karnaval ve sokakların vazgeçilmez sanatçıları heykel adamlar ve çubuk bacaklar da Street Party’e renk katacak. Multitap, Soaked, Bon Mod, Ramadan ve Funk You gibi yükselmekte olan yeni gruplarla, FG 93.7’den BeeGee, Murat Uncuoğlu, Uhr, Gökçe Özer, Tan Atalar, İlker Aksungar, High Vision, Burhan Kılıçak, Orkun Bozdemir, Altan, Warmer Bros ve Ömür gibi yaratıcı isimler de gün boyunca sahne alarak partinin orijinal müzik tarzını yansıtacak. Müzik, dans, sanat ve modanın sokakta bir arada olacağı yılın partisi “adidas Originals Street Party” 15 Mayıs Cumartesi Karaköy Limanı Antrepoları’nda. adidas Originals Street Party Etkinlik saati: 14.00-02.00

Kodesfamily: arkadaşlar kaçırılmaması gereken bir etkinlik street partye katılacak herkese iyi eğlenceler ilk etapta street party de Hiphop kültürü ile alakalı break dance, graffiti,  Rap vs olmadığı için haberi yayınlamak istemedim ama sonrasında etkinliği graffiti vs açıklamalı metin görünce haberi geçte olsa yayınlamaya karar verdik.. herkese şimdi den iyi eğlenceler..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Tags: , , ,

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017