3 Yeni Haber

Eminem & Jay-Z Konseri

Eminem & Jay-Z Konseri : Dünyanın en iyi Rapçilerinden Eminem ve Jay-Z Yeni 1 Proje için hem fikir oldu 13, 14 eylül de düzenlenicek olan konserler için 2 isimde heycanlı olduklarını dile getirdi.. Herkesin biliği gibi Eminemin Recovery albümü müzik listelerinin üst sıralarından inmedi.. Bir nevi bu albümün tanıtımı olacak + Eminem bu konser Jay-z ile 1 yarışa dönüşmeyecek şeklindeki ifadesi ile noktalandı..
 Kanye West ft. Raekwon & Justin Bieber: Kanye West, Justin Bieber ve Raekwon’u bir araya getiren “G.O.O.D. Friday” isimli şarkı yayınlandı. Parcada Justin Bieber’in Runaway Love isimli şarkıdan da parçalar bulunuyor. Parcayı dinledim çok güzel 1 çalışma olmuş mutlaka bu linki kullanarak dinlemenizi tavsiye ediyorum  ->  http://hiphopconnection.com/musicDetail.php/Kayne-West-ft.-Raekwon-amp-Justi%20n-Bieber-96/ 
Kanye West & jay-Z : Kanye West paskalya dan önce Kutsal Cuma gününde Monster adlı şarkısıyla sahneye çıktı. Sahnede kendisine Jay-Z, Nicki Minaj, Rick Ross ve Bon Iver eşlik etti.Kanye ve Jay-Z Power adlı şarkısının remixi için daha önce biraraya gelmişlerdi. Bu şarkıda Watch the Throne adlı albümde çıkacak. Monster adlı parcada Kanyenin Bon Iver ile kaydetdiği 10 tracks dan 1 tanesi..

Editörün Yorumu: Arkadaşlar tekrar altını çizerek belirtmekte fayda var ağırlık olarak Türk Hiphop Kültürünü ilgilendiren haberlere yer veriyoruz bu tarz önemli olaylar olduğunda sizlere aktarıyoruz bilginize..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Tags: , ,

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017