Google Tablet + 3D + Droid2

3D+Droid2!

3D Tv`ler Geldi Ama İzleyecek 1 Yayın Yok Panasonic ve Samsung 3D ürünlerinin üretimine başladı. Sonrasında Panasonic ve Samsung 3D Tv lerin piyasaya çıkması ile bu heyecan artırdı. Sony atak yaparak playstation 3 için 3D özeliklerini hazırladığını ilan etti.
3D denildiğinde herkesin aklına tek 1 kelime geliyor. Milyon dolarlık filmlerin yayınlanacak DVD si 3D olmayacak Filmi evinizde 3D izleyebilmek için 2011 yılını beklemek zorundasınız. Diğer 3D filmlerde ise ciddi bir gelişme yok. ABD’de yaşayanlar bu yaz ilk 3D TV yayınlarını izlemeye başlayabilecekler ama Türkiye için ufukta bir yayın zamanı bile görünmüyor. Oyun konusunda ise ufukta görünen oyunlar olsa da, 3D donanımlar yaygın olmadığı için oyun firmaları da bu konudaki adımlarını aceleye getirmeye pek niyetli değil gibi görünüyorlar.
Motorola Droid2 Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz hafta, merakla beklenen Nokia N8 resmen tanıtıldı. Telefon, sadece kullanıcıların değil, rakip üreticilerin de ilgisini fazlasıyla çekmeyi başardı. Motorola’nın N8’e karşı çıkarmayı planladığı Shadow kod adlı yeni modeli ile ilgili detayların ortaya çıkması, akıllı telefon pazarındaki yeni rekabetin sinyallerini veriyor.
Öncelikle Motorola model ismi olarak Shadow değil, Droid2’yi kullanacak. Daha önce Google’ın Android işletim sisteminin büyük çıkış yakalamasında son derece etkili olan Droid’in ikincisinden Motorola daha da ümitli. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen, Droid2’nin beklenen özellikleri arasında Android 2.2 işletim sistemi, 4,3 inçlik dokunmatik ekran, mini HDMI çıkışı ve 512 MB bellek yer alıyor. Droid2’nin çıkış tarihi ise henüz kesin değil.
Google-Tablet Gün Yüzüne ÇıktıGoogle sonunda bombayı patlattı. San Francisco’da gerçekleşen Web 2.0 Expo fuarını gezen ziyaretçiler ilginç bir sürpriz ile karşı karşıya geldiler. Google’ın iPad’e karşı çıkardığı Google-Tablet ürünü resmen sergilendi
Bir Prototip olan Google-Tablet Android 2.1 işletim sistemine sahip. Akıllı telefonları ile bildiğimiz HTC ile flörtte olan Google, seri üretimini bu firmaya vermeyi düşünüyor. İşin daha da ilginç tarafı, bu ürünün geliştirilmesinde Apple ile büyük bir kavga içinde olan Adobe’nin de payı olması.
Google Tablet PC oldukça büyük bir dokunmatik ekrana sahip. Yazı yazma işlemi sanal klavye ile gerçekleşiyor. Ürünün ne zaman piyasada satılacağı ise henüz bilinmiyor
Son teknoloji ürünü Pc Tablet nasıl bişeydir neyin nesidir diye merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
kodesfamily: Güncel 3 haber yayınladık açıkcası elimize her gün çok fazla teknoloji ile alakalı haber gelmekte fakat bunlardan sadece dikkat çekici özeliği olanları sizlere sunuyoruz andorid, droid gibi vs vs..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Tags: , , , , ,

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017