Usher Raymond v Raymond

Usher-Raymond-V-Raymond-2010-300x299 copy

Usher Raymond v Raymond

Hiphop Severlerin özelikle gönlünü Usher feat lil Jon Yeah parcası ile feth eden 5 Grammy sahibi amerikalı R&B yıldızı Usher yine gözünü zirveye dikti.. Gectiğimiz hafta yeni albümü ile listelerin en üst sırasına çıkmasını başardı. Yeni albümü Usher Raymond v Raymond müzik listelerine bomba gibi düşen Usher Billboard 200 listesinde bir numaraya oturarak Justin Bieber’in zirvedeki saltanatına son verdi.

Usher’ın Billboard 200 listesinde 1 numaraya oturan 3. albümü olan ‘Raymond v Raymond’ müzik dünyasının en ünlü prodüktörleri; Danja (Sober), Polow Da Don, Jim Jonsin (Lollipop) ve Jimmy Jam & Terry Lewis’i ağırlıyor. Bu arada Usher’ın son klibi “i am omg” yayınlandı (Number 1’da)

Usher Ft. Will – I Am OMG (izlemek için aşağıdaki link adresini ziyaret ediniz) (numberone.com.tr)

http://www.numberone.com.tr/tr/video/muzilk-video/usher_ft_will_i_am_omg_video_izle.html

Kanye West’in Yeni Albümü Geliyor (Mtv.comt.r)

Kanye West, yeni albümüyle yine herkesi şaşırtmaya hazırlanıyor.

Profesyonel müzik dünyasına girişi Kanye West sayesinde gerçekleşen Amerikalı hip hop sanatçısı Big Sean, Kanye West’in yeni albümü hakkında konuştu:

“Kanye’nin her albümünün müzik dünyasında çığır açtığını düşünüyorum ve Kanye’nin yeni projesinin de aynı etkiyi yaratacağına inanıyorum. Harika bir albüm. Kanye her seferinde kendini yenilemeyi başarıyor. Bunu çok iyi yapıyor. Onun dünyayı şaşırtmasını istiyorum. Herkes ona hayran kalacak.”

Bir kısmı Hawaii’de kaydedilen albümde Drake ve Big Sean gibi konuk sanatçıların yer alacağı belirtiliyor. Şimdilik “Good Ass Job” ismini taşıdığı söylenen albümdeki şarkılara ilham veren isimler arasında Maya Angelou, Gill Scott Herron ve Nina Simone’un bulunduğu belirtiliyor.

Kanye West’in merakla beklenen albümünün haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Son dönemlerde adı olaylarla gündeme gelen rapçi Kanye West, müziğiyle uğraşmaya karar verdi ve yeni albümü için çalışmalara başladı. (bluejean.com.tr)

Kanye West yeni bir albüm için stüdyoya girdiğini açıkladı.

www.kanyeuniversecity.com adresinde açıklama yapan şarkıcı yeniden stüdyoya girdiği için mutlu olduğunu söyledi.

West’in yeni albümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynaklar: Mtv.com.tr & Numberone.com.tr & Bluejean.com.tr

Yorum: aspatron

10.04.2010

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Tags: , , ,

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017