Ebuddy

Ebuddy Nerelerde Kullanılır: Evde, okulda, işte veya seyahatte, nerede olursanız olun, eBuddy ile her yerde her an çevrimiçi sohbet edebilirsiniz. eBuddy’ye, web tarayıcı tabanlı olarak ya da mobil sürüm üzerinden erişebilirsiniz. eBuddy her bilgisayardan anlık ileti gönderimi sağlar, hatta güvenlik duvarı arkasındayken dahi çalışır! eBuddy, dosya indirme, yazılım yüklemesi veya güncellemesi ve üyelik gerektirmez. En iyisi de ücretsiz  olması. Keyfini çıkarın :0)
Ebuddy Genelde Ne Zaman Kullanılır: Ebuddy genelde windows live messenger programı açılmadığında veya hata verdiğinde mesela biz ileti yazarız ona gitmez o yazar bize gelmez işte bu anda Ebuddy kullanmalısınız.
Ebuddy nasıl kullanılır: Ebuddy programının üzerinde bağlanmak istediğiniz kısmı seciyoruz örnek Msn Messenger Account name yazan kısma e-mail adresimizi yazıyoruz Password kısmınada şifremizi yazdıktan sonra istersek Sign in istersek enter tuşuna tıklıyoruz.. (Ebbudy & Ebuddy)
Ebuddy.com hakkında sizlere 1 kez daha kısa bilgi verme gereği hissetim okurlarımızın bildiği gibi ben cafeciyim yıllardır bu işi yapıyorum tecrübelerimden insanların faydalanmasını istediğim için bu konuyu sizlerle paylaşıyorum. unutmayalımki dünyanın her yerinde kullanılan Ebuddy msn, yahoo, myspace, gtalk, icq, facebook, aim (aol) gibi hesaplara anında ulaşma şansı veriyor..

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017