Pro Evolution Soccer 2011 Duyuruldu!

pes2011tanıtım

Futbol oyunu tutkunlarına müjde! Pro Evolution Soccer 11, bir video eşliğinde duyuruldu! Yeni yapım ile ilgili bu ilk görselleri sakın kaçırmayın!
Konami, bugün itibariyle Pro Evolution Soccer 2011’i duyurdu! PC, PS3, X360, Wii, PS2 ve PSP için önümüzdeki sonbaharda raflarda yer bulacak.
1000 civarı yeni animasyon ile desteklenen yapım, 100 saatlik hareket yakalama tekniği kullanılarak hazırlandı. Geliştirilen özellikleri arasında Master League Online’ın da katıldığı yapımda, kullanıcılara sınırsız özgürlük sağlanmaya çalışılıyor. Pro Evolution Soccer 2011 ile ilgili duyurulan
yeni özellikler..

 Kontrol: PES 2011’in yeni yaklaşımının temellerinden birini de maçın her bir öğesi üzerinde gerçek kontrol imkanı veren, özel tasarlanmış kontrol sistemi oluşturuyor. Pasları düzgün biçimde yönetmek ve akıllıca koşularla boş alan yaratmak büyük önem kazanacak ve doğru biçimde oyun kurmak gerekli olacak. Benzer şekilde top sürmek ve kontrol etmek zorlaşırken, gerçek hayat futbolunu taklit eden PES’de sahanın ortasından doğrudan kaleye ulaşmak tarihe karışacak…
Sınırsız Kontrol: PES Productions 360 derecelik pas imkanını daha da geliştirerek her bir pas, şut, taç, koşu yoluna top ve havadan topta eşi benzeri olmayan bir kontrol sunuyor. Böylece oyuncular topu boş alana atıp, oyunu diledikleri gibi yönlendirebilecekler. Oyuncular paslarının şiddetini kesin olarak belirleyip takım arkadaşlarının nereye koşacaklarını tahmin etmeye ve bundan faydalanmaya çalışacaklar. Oyuncular rakiplerinin topun kontrolünü kaybetmesi için pres de yapabilecekler.
Şut & Dayanıklılık Göstergesi: Genel güç göstergesine ek olarak Şut ve Dayanıklılık göstergesi futbolcuların o andaki kondisyon durumunu yansıtacak. Sürekli olarak depar atmak futbolcuların hareketlerini etkileyecek ve hatalı paslar ve hız kaybı gibi olumsuz etkilere neden olabilecek.
Yapay Zekası: Defans oyuncuları artık mevkilerini doğal biçimde koruyacak, gelen her topa körlemesine koşmayacak, bunun yerine hücum oyuncusuna yaklaşarak onu hata yapmaya zorlayacaklar.
Animasyon ve Futbolcu Fizikileri: PES Productions oyun içinde tüm animasyonları tamamen elden geçirdi. Bu yenilikleri henüz santra atışı yapılmadan bile fark edeceksiniz, futbolcular daha akıcı ve doğal hareketlere sahip olacak, daha gerçekçi biçimde ivme kazanacak ve yorgunluklarını gösterecekler. PES forumlarında öncelikli olarak talep edilen futbolcular arası fiziksel kapışmalar da geliştirildi. Omuz omuza mücadeleler ve engellemeler artık inanılmaz görünüyor ve topa bir çok farklı şekilde müdahale imkanı bulunuyor. Ortam animasyonları da maçın atmosferini geliştirmeye büyük katkıda bulunuyorlar, futbolcular topsuz alanda bile yürür ve koşarken farklı stillerle hareket edecekler.
Maç Hızı: Yeni kontrol seviyesi aynı zamanda PES 2011’de koşullara göre değişiklik gösteren daha tempolu maçları müjdeliyor. Kontraatak sırasında maç bir anda canlanırken, futbolcular diledikleri taktirde top dolaştırarak ve boş alanları kullanarak tempoyu düşürebilecekler. Orta sahadan ileriye uzun koşular yapmak daha zor olacak ve başarılı biçimde oyun kurmak için kısa paslarla kendinize boş alan yaratmanız gerekecek.
Estetik: PES 2010 gerçek futbola en çok benzeyen futbolcuları sunmuştu, PES 2011 ise bunu bir adım daha ileri taşıyor. Yüz animasyonları geliştirildi, ama asıl değişiklik 100 saatten fazla hareket yakalama görüntüsü ile baştan yaratılan 1000’in üzerinde yeni animasyon. Futbolcu hareketlerinin her bir anı baştan tasarlandı ve daha gerçekçi koşular, dönüşler, taçlar, müdahaleler ve etkileşimler yaratıldı. Futbolcuların hızlanıp yavaşlamaları da daha doğal hale getirildi; tekrar görüntülerinde ise hareket bulanıklığı efektleri kullanıldı.
Taktik ve Strateji: PES serisinde bulunan seçeneklerin çeşitliliği oyunun esnek simülasyon özelliğine katkıda bulunmuş ve oyuncuların oyun stilleriyle maçlara damgalarını vurmaları sağlanmıştı. PES Productions ekibi PES 2011 için yalnızca oyuncu ve formasyon değişikliklerinde değil, takım yönetiminin her alanında kullanılabilecek ‘Sürükle ve Bırak’ mekaniğini hayata geçirdi. Bu seçenekler, değişen oyun şeklini daha iyi anlamanızı sağlayacak görselliğe de sahip olacak.
Hareket ayarları: PES serisi her oyundan bir çok aldatma hareketi, dönüşler ve yetenek hareketleri sunmuştur; PES 2011 ise oyuncuların favori hareket serilerini sağ kola atamalarını sağlayarak bu hareketlerin erişilebilirliğini son derece arttırıyor.
Ana Lig Online: Ana Lig de yepyeni bir mücadele sunuyor, kullanıcılar online olarak diğer menajerlere karşı yeteneklerini sergiliyorlar. PES 2011 çok sevilen Ana Lig unsurunun online ortama taşındığı oyun olacak, oyuncular dünyanın en iyi futbolcularını kapmak için birbirleriyle yarışacak ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı şans sahibi olabilecek bir kadro kurmaya çalışacaklar.
Yenilikler:
PES 2011 ayrıca genel oyun deneyimini geliştirecek bir çok küçük yenilik de içerecek. Daha geniş kontrol imkanı sayesinde oyunun zorluk seviyesi artarken, yeni kamera açıları oyunun inanılmaz görsellerini ve animasyonlarını gözler önüne serecek. Benzer biçimde oyunun hayranlarının yoğun biçimde talebi doğrultusunda hakem ve kaleciler de hem estetik, hem de yapay zeka bakımından geliştirildi. Yeni yorumcular da maçta olan biten hakkında daha isabetli ve daha az tekrarlanan yorumlarla atmosfere katkıda bulunacaklar.
Oyun ayrıca günümüz futbolunun tartışmasız en büyük yıldızlarından Lionel Messi’yi kapağına konuk ederken, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi öğelerinin yanı sıra Güney Amerika’nın en önemli turnuvalarından Copa Liberadores de oyunda bulunacak.
“Bu PES 2011 için yalnızca buz dağının görünen kısmı,” diyor Murphy. “Oyun modları ve oynanış işlevleri hakkında da çok önemli açıklamalar yapacağız. Yeni oyundan ilk görüntüler, oyunun kalbini oluşturan yeni animasyonları ve özgürlük hissini gösterecek. PES 2011’in futbol hayranlarını hem şaşırtıp, hem de çok memnun edeceğine inanıyoruz. Oyunu nasıl oynayacaklarını yeniden öğrenmeleri gerekecek, çünkü bu çok farklı bir oyun; ama akıllarını başlarından alacağımıza da eminim.”

Kodes.com: arkadaşlar internet cafe + playstation salonlarımız olduğu için kısa bi açıklama yapma gereği duydum pes serisinin bugüne kadar çıkardığı bütün oyunlar beğenilerek oynanılıyor eminimki pes 2010 içinde aynı şey olacaktır. Şimdiden insanlar sürekli soruyor pes 2010 oyunu geldimi oyun hakkında elinizde bilgi varmı vs gibi 2010 cd henüz piyasaya çıkmadı ama çıkar çıkmaz alıp denemek istiyorum.. hemen sonrasında sizlere oyun hakkında gerekli açıklama yapacağım takipte kalın..

(kaynak shiftdelete.net yorum aspatron)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Tags: , ,

Yapılan Yorum Sayısı (1)

Eric Mayıs 24th, 2012 at 09:28    

Sf6ylenenlere bakmayın.alın ve de oynayın haisginni isterseniz.ben ıss(international superstar soccer)2 bilinen adıyla pes(winning eleven yada) zamanından beri oynarım.ps 1 den beri.pes de şu var,oynarken ki akıcılık vede gere7eke7i modellemeler.fifa ise hala donuk ve de iyi olmayan modellemeler.bide ilk fifa lardan beri gıcık olduğum ea logosu skorbordun yanındaki.pes de ise hala stadın ie7inde skorboard yok.sadece goal felan yazıyo buda gıcık bir durum.Bana gf6re oyunlarda gf6rsellik f6nemli.Tfcrk insanıda sever ayrıca.Mantıkende messi diye odun gibi bir mahlukata bakmak sae7ma fifa daki gibi.bir anım ; annem futboldan anlamaz pes de messi dahil kimi gf6rse tanıyo,ne zaman fifa ae7sam kimseyi tanımıyor.bu bile gf6rsellik ae7ısından benim hala pes oynamam ie7in yeterli bir neden.ayrıca bu saha fiziğini saha boyu oyuncu boyu uyumsuzluğu hala aptalca duruyo fifada.oyuncular aptalca koşmuyor olabilir ama pelte kıvamında uzunca ve sfcnfck bir vaziyetteler.ayrıca oyunculara f6zel hareketler hala pes te daha iyi canlandırılıyor.sizce de şu an messi olan takım daha iyi oynamaz mı?Bazı yorumlarda pes ie7in bare7a yenilmiyor demişler.Gere7ekten yenebilen kae7 takım e7ıkıyor bir dfcşfcnfcn ve oyunun hakkını ona gf6re değerlendirin.Mesela son real mae7ı 3-2(real madridi tuttum mae7 boyunca) son sf6zfc sf6yleyen daima oyuncudur.Ben yinede diyorum ki hangisi size iii gf6zfckfcyorsa onu alın ve de oynayın.SONUc7TA BU BİR OYUN.

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *

film izle 2017