Adidas Manchester

adidasmanchesterr

Adidas Özel Tasarım (adidas Manchester)

Hiphop tarzı giyim dediğimizde ilk akla gelen markalardan biri adidastır diyebiliriz.. farklı dizayn ve renkleri ile hiphop severlerin ilgi odağı olmasını başarmıştır. Şimdi size adidasın ingiltere`de ünlü 1 ayakkabı mağazası ile ortak çalışması olan ve sınırlı sayıda üretilen 2 yeni model hakkında kısa bilgi vereceğim..

“adidas Originals” ve “Size?” işbirliğiyle üretilen Machester ve Londra modelleri özellikle İngiltere’deki alıcıları hedefliyor.

Kırmızı Mavi renkleri ile göz kamaştıran adidasın mükemmel tasarımı hiphop severlere göre sanki özel üretilen Manchester modeli sadece 500 adet üretildi. Kırmızı Siyah renkleri ile tasarlanan adidasın Londra modeli ise gecen hafta 300 çift olarak üretilip piyasaya sunuldu. Takım halinde tasarlanan bu yeni modellere bir de aynı temaya sahip eşofman üstü eşlik ediyor. Sınırlı sayıda üretilen adidas modellerinin altında özel dizayn edilmiş seri numarası yer alıyor.. Adidas Manchester modeli 27 nisan günü piyasaya sürülmesi bekleniyor.. Bu tarz 1 ürünün tükenmemesi imkansız gibi görünüyor..Kırmızı siyah renkli olanı ince tabanı ile breakdance severlerin gözdesi haline gelicektir diyebiliriz..

Adidasın diğerlerinden farklı olan tarzı ile dikkatleri üzerine çekmesini başaran Jeremy scott x modeli ( Kanatlı ayakkabı & adidas kanatlı) modeli için > buraya tıklayınız <-

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017