Cartel`den 3 Yeni Haber

Carel Bir oluruz biz

01.03.2001 tarihi ile yeni Cartel Haberleri

Cartel Dream Tv: Cartel 15 sene aradan sonra yepyeni albümü ‘Bugünkü Neşen Cartel’den’ ile Yüxexes’e geliyor. Canlı canlı Cartel şarkıları, haftanın bıdıları, Yüksek Sadakat’in eurovizyon lansman gecesinden en özel notlar, ajanda ve müziğe dair her şey… İpek Atcan’ın sunduğu Yüxexes Çarşamba 22:00’de Dream TV’de
Cartel İmza günü: Albüm sonrası görsel ve yazılı basının ilgi odağı olan Cartel 3 Mart gecesi düzenlenecek olan “Bugünkü Neşen Cartel’den Tanıtım Partisi”nin ardından 6 Mart günü ise hiphop severlerin sabırsızlıkla beklediği imza gününde buluşuyor. Mekan D&R Forum istanbul (2.kat)’da gerçekleşecek imza günü saat 15.00’te başlayacak. Cartel ekibi sevenleri için imza gününde kısa 1 performans sergileycek şimdiden herkese iyi eğlenceler..
Cartel Konseri: Tarih : 03.03.2011 Saat: 22:30 Mekan : Jolly Joker Balans Uyarı: 18 yaş sınırı vardır. Biletler Biletix Konser Bilet fiyatI: 40 TL 

05.02.2011 tarihi ile Cartel Haberleri

15 sene önce Türk gencliği Pop müzik dinleyip eğlenirken hayatlarına 1 den Cehennemden Çıkan Çılğın Türk sloganıyla Efsane Türkçe Rap grubu Cartel girdi Almanya’da yaşayan Türkler’den oluşan grup bir fenomene dönüştü. İlk albümleri Avrupa’da yayınlandı, en çok satanlar listelerine girdi. Ama herkes onlardan yeni albüm beklerken birden ortadan kayboldular. Yakında yeni albümlerini çıkararak  dönmeye hazırlanıyorlar söylentileri fısıldanıyordu taki 2008 de  Rock’n Coke sahnesinde Manga ile birlikte performans sergilerken grup üyelerinden Almanya’da yaşayan Alper Ağa yeniden 1 araya gelme sinyallerini vermişti bu söz sonrası Doğrulama yazısına göz atalım. Şubat ayında Piyasaya sürülmesi beklenen albüme kanıt olarak Cartel – Bir Oluruz Biz parçasına çekmiş oldukları video klip ile hiphop severlerin karşısına çıktı. Cartel hakkında herkes bişeler yazıp cizdi biz tarafısz ve ilkeli haber yapma prensibimizden vazgecmeyip suların durulmasını bekledik elde etiğimiz kaynakları şimdi sizlerle sunduk + sunmaya devam edeceğiz.. Albüm hakkında son kısa bilgileri verdikten sonra Cartel Bugünkü Neşen Bizden albümün ilk video klip çalışması Cartel – Bir oluruz biz videosunu izliyebiliriz..

Yapım: Grgdn müzik. Video klip: Gürcan Keltek, Fotoğraflar: Charles Richards, Prodüktör: Haluk Kurosman (maNga, emreaydın, Gripin, Seksendört), Çıkış Şarkısının Söz / Müzik: Tarkan (Cartel, Philip Schreiner ve Ozan Varışlı ile birlikte),  Konuk vokaller:   Ferman Akgül (maNga), Efsun (Caretel Üyeleri: Alper Ağa, Erci E., Ichi Baba, M.Ali, Ole Peter) gönül isterdiki özelikle Kabus Kerim ve benim çok sevdiğim isim İnce Efe vs de yer alsa çok daha iyi olurdu..)

Cartel biyografisi 1

Cartel biyografisi 2 linklerine tıklayarak bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Cartel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017