Eminem ve Hayley Williams Bu Albümde

b0bjpg

B.o.B, ilk albümü “B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray” ile müzik listelerinde fırtına gibi esmeye hazırlanıyor.

Çıkış albümünün ilk single’ı “Nothin’ on You” ile Billboard Rap listesinde zirveye oturan B.o.B, Bruno Mars ile birlikte seslendirdiği bu şarkı sayesinde dünya çapında tanınan bir müzisyene dönüştü. Şarkının özel versiyonunu Big Boi ile birlikte kaydeden B.o.B; albümünde T.I., DJ Frank E, Jim Jonsin, Ratatat, Emile, Crada ve Dr. Luke gibi prodüktörlere yer verdi.

12 şarkıdan oluşan “B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray”, konuk sanatçı olarak sürpriz isimleri ağırlıyor. Lupe Fiasco, Rivers Cuomo, Ricco Barrino ve Janelle Monae gibi isimlerin katkıda bulunduğu albümün geliştirilmiş versiyonunda John Legend ve T.I. da bulunuyor. Albümün en büyük sürprizi ise genç rapçinin Eminem ve Paramore’un solisti Hayley Williams’la birlikte seslendirdiği “Airplanes (Part II)”. Bu şarkı, Hayley-Eminem ikilisi sayesinde şimdiden çok ses getirdi.

80’lerin müziğine ilgi duyan ve ilham aldığı müzik türlerinin arasına tekno, rock ve funk’ı da dahil eden B.o.B’nin “B.o.B Presents The Adventures of Bobby Ray” albümü 27 Nisan’da raflardaki yerini alacak.

19.04.2010

Kaynak: Mtv.com.tr

Arkadaşlar Türkçe rapin duraklama dönemine girdiği şu sıralar dünyanın önde gelen rap üstadlarına yer veriyoruz. Yazın gelmesi ile beraber umuyorumki Türkçe rapin önemli isimleri başta Ceza olmak üzere albüm çıkaracaktır. Çünkü menejeri ile yaptığım son konuşmada bana kendisinin 2009 un son aylarında cezanın yeni albümünün çıkacağından bahsetmişti tahminlerim çok kısa zaman sonra Ceza, Sagopa vs Türkçe rap ağırlıklı albümler den haberler vermeye başalayacağız… Korsan albüm satışları yüzünden ünlüler bile  rap,  pop, rock, arabask vs tarz albümler çıkarmaya korkar oldu kısacası sadece hiphop sektörününü etkilemedi.. (Albüm yerine takip etiğim kadarı ile artık  single çıkartmak moda)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017