En İyi Dövüş Oyunu

streetfighter-4
Street Fighter IV (sadece PC PS3 360 için)

Bu oyunun benim için yeri çok farklıdır Street Fighter sonrasında Shadow, Haggar, Snow bide balon patlatma oyunu vardı yanılmıyorsam adı Pang gibi bişeydi çocuklumuz hep bu oyunları oynayarak ateri salonlarında geçti kocaman adam olduk bazı oyunlardan vazgeçemedik inanın Street Fighter 1 oynadığımı bile hatırlıyorum tahminim 1989 senesiydi sadece Ryu ve Ken karakterleri ile dövüşebiliyorduk.  Seçme Şansı yoktu örnek Trt 1 tek kanaldı özel Tv kanalları yoktu aklıma oynarken hep o geliyordu. akşam 8 de açılıyordu 12 de kapanıyordu Şimdiki zamane gençleri gerçekten çok şanslı her konuda..

Maziyi 1 kenara bırakıp şimdi sizlere Street Fighter hakkında level.com un yaptığı araştırmayı olduğu gibi aktarıyorum..

Street Fighter IV, özüne dönüş yaparak bu yılın en iyi dövüş oyunu olmayı başardı. Street Fighter II’nin köklerine uzanarak gereksiz cafcaflı grafiklerden arınan ve birebir dövüş zevkini sonuna kadar sunmayı başaran Street Fighter IV, arcade tadında ağzımıza bir parmak bal çalmayı başarıyor. Oyuna yeni eklenen karakterleri ve her karaktere has ultra komboları, iki boyutlu Street Fighter oyunlarının görsel tadında vermeyi başaran ama üçüncü boyutu da oyuna entegre eden Street Fighter IV, Tekken 6’yı bile geride bırakarak “en iyi dövüş oyunu” unvanını alıyor.

Kaybeden Dövüş Oyunları
1) Marvel vs. Capcom 2
2) Tekken 6

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017