Hip Hop İnternational Turkiye Elemeleri

ihiphop
Türkiyenin en iyi dans grubları belirlenecek:
30 ülkeden 1700 dansçının katılımıyla gercekleşicek olan Dünyanın en en en Büyük Dans yarışması için geri sayım başladı. Grupların kategorilere göre yapacakları 2 dakikalık bireysel performanslar ile değerlendirme yapılaçaktır başvuru süresi başlıyor bilgnize..
Katılım Şartları: Öncelikle T.c Vatandaşı olmak 7-2 yaş arası junior 12-18 yaş arası gencler ve 18 ile 31 yaş arası yetişkinler olmak üzere 3 grup olarak belirlenmiştir. Ekiplerin 5 max 8 kişi olma zorunluluğu Solo performans için dans kategorileri Breaking, bboying ve bgirling olmak üzere Locking, Popping, Wacking, Punking, Vogueing, Krumping, Kareografili hiphop dans kategorilerinde yer alacaktır. Solo Performans ve Kareografi performans süresi 2 dakika olarak belirlenmiştir.
Kazananlar: Solo ve Takım performansçıların Usa/las Vegas Dünya Hiphop Dans Şampiyonasına geliş gidiş + konaklama masrafları Hiphip international Türkiye tarafından karışlanağını buradan belirtiriz.
Türkiye Elemeleri: Kazanan isim ve gruplar 29 Temmuz da Las Vegas da geröekletirilecek olan Dünya Şampiyonasına 170 ülke yarışmacıları ile katılacaktır. bunun da buradan müjdesini verniş olayım Hip Hop International Turkey”, Ekim 2009 tarihinden itibaren “Hip Hop international Türkiye” olarak televizyon ekranlarına taşınacak . Afro Amerikan gençlerin 70’li yılarda kendini ifade biçimi olarak başlattığı “HIP HOP” akımı ülkemizde de dans etmeyi seven gençler tarafından bugün en çok sevilen danslar arasında yer alıyor. Günümüzde hip hop öncelikle boğazına kadar stile batmış, hatta stilin kitabını yazmış starların dev plak şirketleriyle anlaşmalar yapıp, milyon dolarlık klipleriyle devamında gelecek milyon dolarlık turnelerini tanıttıkları devasa bir endüstrinin önemli bir parçası olmuşlar. Bizde Türkiye ayağında “212 PRODUCTION PR AJANS ve ENERGY AGENCY” olarak bu dev sektörün içinde ülkemizi temsil edecek şampiyonları seçerek vizyonumuzu uluslararası platforma taşıyoruz.
Hip Hop International Turkey ,Temmuz ayı içerisinde yapılacak olan Türliye elemeleri sonucunda kazanan grup ve isimler 29 TEMMUZ’da Las Vegas’da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek ve 38 ülke ‘den 1700 dansçı şampiyonluk için yarışacak. Dünya Şampiyonasında 100.000 $ ödüllü dev şampiyonanın Türkiye elemeleri 07 ile 09 Temmuz arasında İstanbul’da yapılacak.. Dünya’da 38 ülkenin katıldığı, içlerinde MTV, EURO SPORT ve CNBC-US gibi 170 dev kanalda yayınlanan bu yarışma Eurovisyon’dan sonra Türkiye’nin ulusal platformda yarışacağı en büyük yarışma olan HIP HOP INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP: Tüm Destekleyici Kurum ve Partner Kuruluşlar ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona imza atacak. 15 Haziran 2009 tarihinde Lansmanına başlanmış olan “Hip Hop International Turkey”, Ekim 2009 tarihinden itibaren “Hip Hop international Türkiye” olarak televizyon ekranlarına taşınacak .
Hip Hop international: Los Angles Californiada 2000 yılında Ortaya çıktı. Hip hop international Dünyada Canlı Etkinlik Prodüksiyonları Mtv, Espn ve toplam 170 ülkenin Tv kanallarında yayınlandığı için bilinir.
Hip hop Dance Championships: Hip hop international, Hiphop Dance championships performan showlarının teknik ve artistlik olarak hip hop dance, yerel ve ulusal olarak sokak dansını sergilemelerine medya ve televizyon organlarında ulusal ve dünya şampiyonası adı 6 nda yayınlanmasına fırsat veren uluslararası 1 dans etkinliği yarışmasıdır diyebiliriz.
Dünyanın En Büyük Bboy, Dans, Hiphop Şampiyonası Türkiyede: Hip hop international lisanslı Hiphop orjinaline saygılı uluslararası ülkelerini temsil eden dansçıların Hiphop dans şampiyonası, bboy, Locking, Dünya Turnuvaları ve Popping ile türkiyede
Dünyada İzlenme Rekorları Kırıyor: Amarica`s Best dance crew artık Turkey best dance crew olarak tv ekranlarında yayınlanmaya başlanıçaktır. Her sene tam sezon bölümleri ile rekorlar kıran dans dünyasının ve best yeteneklilerin ortaya çıkmasını ve sayısız yetenek kazandıran yarışma Türkiye ekranlarında gösterime girecektir. Hip Hop International Turkey”, Ekim 2009 tarihinden itibaren “Hip Hop international Türkiye” olarak televizyon ekranlarına taşınacak. Afro Amerikan gençlerin 70’li yılarda kendini ifade biçimi olarak başlattığı “HIP HOP” akımı ülkemizde de dans etmeyi seven gençler tarafından bugün en çok sevilen danslar arasında yer alıyor. Günümüzde hip hop öncelikle boğazına kadar stile batmış, hatta stilin kitabını yazmış starların dev plak şirketleriyle anlaşmalar yapıp, milyon dolarlık klipleriyle devamında gelecek milyon dolarlık turnelerini tanıttıkları devasa bir endüstrinin önemli bir parçası olmuşlar. Bizde Türkiye ayağında “212 PRODUCTION PR AJANS ve ENERGY AGENCY” olarak bu dev sektörün içinde ülkemizi temsil edecek şampiyonları seçerek vizyonumuzu uluslararası platforma taşıyoruz. Hip Hop International Turkey ,Temmuz ayı içerisinde yapılacak olan Türliye elemeleri sonucunda kazanan grup ve isimler 29 TEMMUZ’da Las Vegas’da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek ve 38 ülke ‘den 1700 dansçı şampiyonluk için yarışacak. Dünya Şampiyonasında 100.000 $ ödüllü dev şampiyonanın Türkiye elemeleri 07 ile 09 Temmuz arasında İstanbul’da yapılacak. Dünya’da 38 ülkenin katıldığı, içlerinde MTV, EURO SPORT ve CNBC-US gibi 170 dev kanalda yayınlanan bu yarışma ; Eurovisyon’dan sonra Türkiye’nin ulusal platformda yarışacağı en büyük yarışma olan HIP HOP INTERNATIONAL WORLD CHAMPIONSHIP. Tüm Destekleyici Kurum ve Partner Kuruluşlar ile uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona imza atacak. 15 Haziran 2009 tarihinde Lansmanına başlanmış olan “Hip Hop International Turkey”, Ekim 2009 tarihinden itibaren “Hip Hop international Türkiye” olarak televizyon ekranlarına taşınacak .

Turkey Hiphop Dance Sheraton Hotel Maslak İstanbul Elemeler 10-11
Word hiphop dance championship Temmuz 30 – 2 Ağustos
Urban Moves 4 Dance Workshops Temmuz 29 – 2 Ağustos
Usa B.Boy Battle 1 Ağustos
World Popp’ng Lock’ng Battles 1 Ağustos
Las VEgas, Nevada
iletişim 0507 220 10 41

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Hiphop

Yapılan Yorum Sayısı (4)

candylemon17 Şubat 19th, 2014 at 12:05    

Bu yarisma yeni mi yani 2014 icinmi gecerli ?

candylemon17 Şubat 19th, 2014 at 12:26    

Bisey daha sorucam bi de tek basina katilanabilirmiyim ?

candylemon Şubat 19th, 2014 at 20:13    

bu konu demi ait? Bir de tek başımıza katılamıyomuyuz grubumuz olmadan?

misadancer Şubat 19th, 2014 at 20:36    

Bu sene mi yapılacak yani 2014 te?

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017