Jay-Z The Blueprint 3 Çıktı

Jayzblueprint-3Merakla beklenen Jay z The Blueprint 3 planlanan tarih den önce raflarda yerini alacak. Albüm ilk internette yayınlandı sonra Jay-z albümün çıkış tarihi olarak belirlenen 11 Eylül gününü beklemedi. The Blueprint 3 ün satışına bugün Amerikada başlayacağını açıkladı. Jay Z albümün çıkışı ile ilgili şu açıklamarı yaptı.
Jay-Z: Aslında albümüm cuma günü çıkıyordu.. Fakat hayranlarımı daha fazla merakta bırakamam bu yüzden albümün  çıkış tarihini 3 gün geriye çektik.
Editörün Yorumu: Farkındaysanız Hassas konular olmadığı sürece yorum yapmıyorum aklıma gelmişken 2 şey belirtmek istedim
1) Jay-z Kanye West ve Rihanna ile birliklte kaydetikleri Run This Town adlı parça ingiltere listesinde 1 numaraya yerleşti..
2) Albümün çıkış tarihi konusunda ise kendimi şunu belirtmek zorunda hisettim.. 1 çok kişinin hatırlayacağı gibi 11 eylülde Amerikadaki ikiz kulelere saldırıda bulunulmuştu
ABD Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü, yaptığı araştırma sonucunda, New York`ta 11 Eylül 2001`deki terörist saldırılarla çöken Dünya Ticaret Merkezi`nin ikiz kulelerinde açıklanan sayının aksine daha fazla kişinin öldüğünü belirtmişti. Daha önceden açıklanan ölü sayısının yanlış olduğu belirtilmiş Enstitü raporunda, kaçırılan uçaklardaki yolcu sayısı ile birlikte saldırılarda ölenlerin sayısının 2749 olduğu belirtilmişti. Jay z ın albümünün 11 eylül de çıkması ile yeni 1 patlama olacağı mesajı kaygısını taşıdığı için Amerikan halkının tepkisini çekmekten dolayı vazgecmiş olacağını düşünüyorum bu yüzden kararını olumlu buldumu belirtmek isterim.. (administration & aspatron)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Hiphop

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017