Mtv Avrupa Müzik Ödüllerinde Yarışaçak olan Adaylarımız Açıklandı

Avrupanın en iyi müzik ödülü töreni kabul edilen Mtv Avrupa müzik ödülleri için start verildi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sabırsızlıkla ve ilgiyle beklenen Mtv Avrupa müzik ödülleri için başarılı 5 isim sonunda açıklandı. Bu isimler sırası ile (Mtv avrupa ödüllerinde kimler yarışacak)
1 Kenan Doğulu
2 Manga
3 Nil Karaibrahimgil
4 Bedük

5 Atiye
Mtv Avrupa Müzik Ödülleri için yarışacak kişiler olarak belirlendi. 1994 senesinden bu zamana kadar düzenlenen MTv avrupa müzik ödülleri bu senede izleyici oyları ile belirlenecek.. Her sene Avrupa nın farklı şehirlerinde düzenlenen dev organizede Mtv Türkiye gecen sene olduğu gibi bu senede Türkiye müzik piyasasını temsil edecektir. Bu yıl 5 kasımda Berlinde düzenlenicek olan Avrupa müzik ödülleri çoşkuyla başladı. Tüm Dünya genelinde merakla beklenen bu yarışma gecen yıl Emre Aydın ın Avrupanın en sevilen sanatcısı olarak seçilmesi ülkemiz genelinde daha fazla önemsenen 1 yarışma halini almıştır. Gectiğimiz sene Kanye West, Pink, Amy Winehouse, Britney Spears, Madonna ve Duffy gibi dünyaca bilinen ünlü sanatcıların gerekse sunumlarıyla gerekse performanslarıyla katılacakları Mtv Avrupa müzik ödülleri Töreni 5 kasımda berlinde düzenlenecektir. Kenan Doğulu, Manga, Atiye, Bedük, Nili 1 araya getirerek Mtv Türkiye için özel konseptin yanı sıra fotoğraf karelerini de kendi stüdyosunda gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz senelerde Justin Timberlake, Katy Perry, Snoop Dogg ve Christina Aguilera gibi dünya starlarının sunuculuğunu üstlenmişlerdi..2009 Mtv Avrupa Müzik ödülleri ünlülerin göz kamaştırıcı performanslarına sahne olacaktır. Dünyanın 1 numaralı müzik televizyonu Mtv dünyanın 167 bölgesinde 22 farklı dilde yayın yapmakta 400 milyon hanede izlenmektedir. (ortalama) Dünya genelinde 1 milyar kişi tarafından takip ediliyor diyebiliriz.

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> MTV

Yapılan Yorum Sayısı (1)

Laİ Eylül 5th, 2009 at 16:21    

badüq.atiye olucağına bi hiphopçı olsa daha ii olurdu kanımca

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017