OUZ & BAT & KİCKER & FUGA – COMPİLATİON ALBUM VOL.1

ouz-kicker-fuga-bat
Sakaryanın sevilen Rap Üstadlarından Ouz, Kicker, Fuga, Bat kendi aralarında yaptığı düetleri biraraya toplayarak Compilation Album Vol.1 adlı albümü çıkardı. Albümde farklı tarz ve stilde şarkılar yeralmaktadır. 2009 yılında çıkan Ouz – Suskunluk Sarmalı , Kicker – Kicker Burada ve ileri bir tarihe ertelenen F.B.K – Number One albümlerinden seçme şarkılarla oluşturulan ve seri olarak devam edecek olan bu toplama albümde Sakarya’nın sağlam mc’leri featleriyle yeralmaktadır. Servet Azimli & Rabia(of Komplo Terapi), Bharuut & Furkan(of ex.F.B Project) Tugay Gürsoy,Fecr ve ayrıca gitarlarını Sergen Serez ve Arda Eroğlu’nun çaldığı rock altyapılı iki şarkıda yer alan Volkan Bozkurt….
Albümdeki parçalar Kamikaze Records’ta kaydedilmiştir ve tüm mix mastering işlemleri 7 ve 16.şarkı hariç Fuga’ya aittir.(7 ve 16. parçaların mixi Ankara’dan DJ Otto’ya aittir.) 18.şarkıda nakarat bölümlerindeki scratchleri Antalya’dan DJ SP atmıştır. Albümün kapağını Sakarya’dan Serthat yapmıştır.
Ouz, Bat, Kicker, Fuga, Complation Album Vol.1  (Bandolsüzdür)-> Full Albüm indir <-
Complation Album Vol.1 Track List
01 – Öyle Yürekten(Intro) ft. Volkan Bozkurt
02 – Number One
03 – Kaybet Beni
04 – Arkana Bakmadan ft. Bharuut & Servet Azimli
05 – Hayır Hayır!..
06 – Kamikaze Hiphop ft. Tugay & Fecr
07 – Sar Bana Manita
08 – Zaman Tükendi ft. Volkan Bozkurt
09 – Interlude
10 – Gecelere Saldır
11 – Kim Yaşadı Ebedi? ft. Furkan
12 – Günüm Günümü Tutmuyor
13 – Yağmuraltı Gözler
14 – Kicker Burada
15 – Bir Tek Şans Dile
16 – Kader mi Gördüğüm Bu Yol?
17 – Umut Yolcusu ft. Bharuut
18 – Üç Asker
19 – Geri Dönülme ft. Rabia
20 – Outro

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Underground

Yapılan Yorum Sayısı (2)

aspatron Haziran 22nd, 2009 at 18:46    

Selam Aleyküm… Kardeşlerimizi öncelikle tebrik ediyorum sonra başarılarının devamını diliyorum albümünüz hayırlı olsun eskiden bir söz vardı sevmediğiniz rapcilerin bile albümlerini alın ki Türkçe rap ilerlesin şuan inanıyorumki Türkçe rap son durakta yani en iyi yerde bu yüzden bende diyorumki arkadaşlar artık sadece kaliteli rap yapan insanların albümlerini alın onlara sahip çıkın ki daha güzel rap icra etsinler örnek vermek gerekirse son günlerde çıkan albümleri ben pek başarılı bulmadım sakaryadan kicker, ouz, fuga, bat albümünü onlardan başarılı buldumu belirtmek isterim

Sakaryadan Musa Aralık 4th, 2009 at 16:00    

selamun aleykum.. tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum ama bu likleri kırık vermeseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017