Purpose – Mazimdeki Sen (new track)

purposee

Takipçilerimizin hatırlayacağı gibi Türkçe Rap piyasasına Kasımpaşa underground – Çift Dikiş E.P adlı albümleriyle müzik dünyasına adını duyuran grup, kısa 1 süre sonra eğitimlerini aldıkları müzik tarzları geliştirmeleri sonucu 1 isim değişikliği ile PurPose olarak yollarına devam etmekteler. Grup pek de alışık olmadığımız ve Türkiye’de sayılı örneklerini gördüğümüz Blues ve R&B müzik tarzlarını Rap ambiyansı ile bütünlemeyi hedef edinmişlerdir. Ve bu 3 tarzın harmanlamasıyla hazırlıklarına başladıkları albümleri öncesi ilk track olarak “Mazimdeki Sen” i siz dinleyicileri ile buluşturuyor. Parçada, Rap Mc Enes, R&B ve Soft Rock vokal Fadi, Blues gitarları da Yeşil çalmaktadır. Tüm prodüksiyon işlemleri 3 Desibel tarafından yapılmış olup hiphop severlerin beğenisine sunulmuştur.. Keyifli dinlemeler. ( 16.3.2011 )

İndir: www.rapidshare.com/files/452447207/PurPose_-_Mazimdeki_Sen.rar

PurPose

Türkçe Rap çalışması “Dönence” parçasının ardından sessizliğini koruyan Paşa ekibi, ikinci bir isim değişikliğine gidip PurPose ismi ile yoluna devam etme kararı almış. Gruptan Enes, İnzar ve Sonza’nın da eşlik ettiği “Sapan” isimli parçasıyla Kodes.com takipçilerinin karşısına çıkıyor. Parçanın Mix & Mastering, Beat gibi tüm prodüksiyon işlemleri 3 Desibel stüdyolarında hazırlanmış olup hiphop severlerin beğenisine sunulmuştur. Keyifli dinlemeler..  ( 14.11.2010 )

 İndir:  www.mediafire.com/?6ujdb4smb9ly1p6
pasa donence

2009 senesinde Çift Dikiş E.P ile geniş 1 kitleye hitap eden Kasımpaşa Underground, grup adını “Paşa” olarak değiştirmesinin hemen ardından yeni çalışmaları ile karşınızda! Daha alternatif 1 grup kurarak Rap ve Rock müziği 1 arada icra eden, vokalde Fadi, MC olarak Enes, gitarda Gazi ve bas gitarda Yeşil’den oluşan grup, Barış MANÇO’nun şarkısı olan “Dönence”yi Rap versiyonu harmanlanmıştır. Parçanın Mix ve Mastering işlemleri Düşünce’ye aitken, kayıt 3 Desibel Records’da alınmış olup hiphop severlerin beğenisine sunulmuştur. Bu arada belirtmekte fayda var Paşa grubunun myspace sayfalarını inceledik parcalar güzel dinlemenizi tavsiye ediyoruz..  ( 08.9.2010 )

İndir:    www.mediafire.com/?7ttgpp8o5mkse94
online: www.myspace.com/enes.ku
online: www.myspace.com/fadi.ku
online: www.myspace.com/pasaband

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Underground

Yapılan Yorum Sayısı (1)

Justin Parker Aralık 10th, 2011 at 13:00    

Bir ilticacısı gizemli kayboluşu hakkında herhangi bir haber ?

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017