Sagopa Kajmer 14 Yıl Hapis İstemi

Kodes Family: Sagopa Kajmer hakkında ortalıklarda gezen haberlerin tamamen uydurma olduğunu bunu medyanın uydurduklarını ve Çocuk nasıl bizden şikayetçi olduysa bizde o ve ailesinden şikayetciyiz biz haklıyız diyerek kendilerini savundular … Medya kuruluşlarına 1 nevi ateş püskürdüler .. mynet başta olmak üzere nerdese Türkiyedeki Tüm elektronik gazetelere (sanal gazete hizmeti veren siteler) konu olan MANŞET hakkında Melankolia AİLESİNİN (Sagopa Kajmer & Kolera) açıklamasını olduğu gibi sizlere aktarıyoruz ..

Melankolia Ailesi (Sagopa Kajmer & Kolera)
Sagopa Kajmer ve Kolera hakkında çıkan 14 yıl hapis istemi haberi tamami ile uydurma bir haberdir.
Lütfen mail atarak Melankolia Müzik’e danışmayınız.
Evlerinin camını açarak içeri girmeye yeltenen malum çocuk hakkında Sagopa Kajmer ve Kolera suç duyurusunda bulunmuştur, çocuktan ve saldırıya geçen aile bireylerinden şikayetçi olmuşlardır, konuya iliþkin tüm raporlar mahkemeye sunulmuştur.Kısacası olay yargıdadır bir takım medya asalakları kafalarınca uydurma haber yapmaktadır.
Sagopa Kajmer ve Kolera hakkındaki yalan yanlış haber yapan bu medya Kuruluşları, yargıya verilmis ardından
suçlu bulunmus ve özür yazısı yazmaya mecbur edilmiştir.
Şimdi yeni bir uydurma ile 14 yıl hapisten bahsedilmektedir.En büyük Suçları işleyenler 14 hapis yatmıyor bu haberin uydurma olduğu aşikardır.Kaldı ki bu olayda kimin suçlu olduğuğuna ADALET karar verecektir.Bir başkasının hanesine tecavüz eden, yıl safra küfür etmeyi gayet iyi bilen bir çocuk ile hanesini korumaya çalışan 2 vatandaş söz konusudur, kişiler karşılıklı birbirinden şikayetçidir bu durumda hangi tarafın suçlu olduğuna adalet karar verecektir.Bu haberleri yalan uyduran medya kuruluşlarının işlerini ne kadar uyduruk hatta yaptıkları yapmadıkları ortadadır. Sadece haber olsun diye yalan söylemeyi alışkanlık haline getirdikleri için kendilerinden utanmaları gerekir diyor tekrar bu konuda posta atmamanızı rica ediyoruz. (Melankolia Ailesi)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Sagopa Kajmer

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017