Sagopa & Kolera Blue Jean röportajı

sagopa kajmer blue jean

Hiphop severlerin severek dinlediği + Melankolia müziğinin temsilcileri Sagopa Kajmer ve hayat arkadaşı Kolera tekrar Blue jean dergisi ile röportaj yapatı. Blue Jean dergisinin 2010 Ağustos ayı sayısında Kolera & sagopa kajmer ile yapılan bu özel söyleşinin röportajını okuyabilir arşivinize ekliyebilirsiniz.

17 Mart 2009 günü yayınlanan haberin özeti (hatırlatma)

1.Haber( Türkçe Rapin En sevilen ismi Sagopa Kajmer son albümü Şarkı Koleksiyoncusu üzerine Blue Jean dergisi ile röportaj gercekleştirdi. 2009  Nisan ayı sayısında Sagopanın Blue jean Röportajını bulabilceksiniz..
2.Haber) Kolera
ve Sagopa kajmerin çok özel röportajları Go Girl Nisan ayında.
3.Haber( Türkçe rapin sevilen ve bilinen isimlerinden Abluka alarm 21 mart 2009 günü Bursa da resimli barda saat: 17:00 22 Mart 2009 günü ise Kocaeli (izmit) Sabancı kültür Merkezinde saat 17:00 da bilet fiatları ise 15 TL olarak belirlenmiştir.
4.Haber) Los Angeles çalışmalarını sürdüren ve kısa zaman sonra ilk albümünü çıkaracak olan 3Thikal albümüne Sansar Salvo konuk oldu Parcanın beat i Adrenalin introsunuda hazırlayan sizler tarafından tanınan Dj Artz tarafından yapıldı. Kısa zaman sonra bu parcayı dinleme fırsatı bulacaksınız.. 3thikal feat Sansar Salvo The Big Bad Wooolf

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Sagopa Kajmer

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017