Sagopa Kajmer Sultan Ahmet Konseri

sagopakajmersultanahmetkonseri

Melankolia Ailesi: (sagopa kajmer & kolera) Değerli takipçilerimiz ve kıymetli dinleyicilerimiz.Sagopa Kajmer Sultanahmet konserine çıkmaktan vazgeçtiğini açıkladı ,bunun nedenini sizlere kısaca açıklamak isteriz:

Organizasyon bu konserin MFÖ ve Sagopa Kajmer’in sahne alacağı bir halk konseri niteliğinde olduğunu bizlere belirtmişti fakat dün gazetelerde bugün ise billboardlarda gördüğümüze göre bu organizasyon hiç de bize anlattıkları gibi değilmiş.

Olay tamamen ”Başbakanın One Minute mesesesinin” 1.yılı kutlamasıymış.O nedenle Sagopa Kajmer Sultanahmet’te ki konsere çıkmaktan vazgeçti.Hiç bir siyasi partinin safında görünmek istemediğini açıkladı.Organizasyona sorduğumuzda böyle birşeyin olmadığını söylediler lakin bugün çıkan billboardlar ve gazete haberleri olayın ne boyutta olduğunu gösteriyor.

Herkesin çok iyi bildiği üzere,Sagopa Kajmer siyasetten ve partilerden olabildiğince uzak duruyor ve sadece müzik,sanat çerçevesinde aktivitelere iştirak ediyor.Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz.Her işte bir hayır vardır diyor başka organizasyonlarda buluşmak üzere hoşçakalın diyoruz.

Melankolia Müzik

Kodes Family: Türkçe Rapin en iyi yorumcusu hiç kuşkusuz Sagopa Kajmer`dir farklı ses tonu ve yorumu hatta parcaları ile Türkiye`de büyük 1 hayran kitlesine sahiptir.. Konserleri herzaman dolup taşar.. Sitemizde Sagopa Kajmerin 2010 mart ayı Pesimist Orkestra turnesi hakkınd abilgi vermiştik bunu alt kısımda tekrar edicez ondan öncesinde bugün ögrendiğim yeni 1 haberi sizlerle paylaşıcam dünde Sagopa Kajmer Milliyet gazetesi Röportajını sizlere aktarmıştık Sagopa Kajmer Hakkında en alt kısımda Sagopa Kajmer Arşivini aç butonuna basarak Merak ettiğiniz herşeyi ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Şimdi size Sagopa Kajmer hakkında elimize yeni gecen haberi aktarıyoruz.
Sagopa Kajmer Sultan Ahmet Konseri: 29 Ocak günü Sultanahmet’te ücretsiz halk konseri veriyor. Konser hakkında tüm bilgileri kısa zaman sonra sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz hiphop severlere şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz..

Sagopa Kajmer Konser Turnesi Tarihleri

06 Mart 2010 Ankara Meb Şura Salonu Saat : 18.00
07 Mart 2010 Bursa Barışmanço Kültür Merkezi Saat : 18.00
13 Mart 2010 İzmit Sabancı Kültür Merkezi Saat: 18.00 (kocaeli)
14 Mart 2010 Sakarya Afa Kültür Merkezi Saat :18.00
20 Mart 2010 İzmir Noxx Club Saat :18.00

Konuk Sanatçı: Kolera
Biletler : Biletix’te satışa sunulmuştur.Temin edebilirsiniz.

Hatırlatma ( Sagopa Kajmer Konserine Katılacakların Dikkatine)
Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
Etkinlikte yaş sınırı yoktur.

Kafile 2 Yer Altı Kafilesi:

Melankolia Ailesinin destekleri ile 12 parcadan oluşan Türkçe Rap karma albüm yeraltı kafilesi (kafile 2) 29 ocak günü piyasaya sürülcek Hiphop severlerin bilğisine . Vemuzik.com dan satın alabilirsiniz Fiyatı: 10.90 TL

TRACK LİST

1-GÜDÜMLÜ DİL – VALE
2-YÜZLEŞME – 42’YE DÖRT
3-SÖNDÜ BENLE YILLARIM – REVA
4-ANNEM ÖĞRETTİ – GÖKAY & AZADE
5-SONA YAKINIM – BER KADEM & CANFEZA
6-KALBE MIZRAK – BULUT & MERDİYEN
7-ZATEN BIKKIN HALİM – ŞAHSİ
8-AH BU DEĞİŞKENLER – DEM & ZANGİEF
9-MİRAS – VALE
10-HÜZNÜN AYNASI – SHARAPNELL HÜZZAM
11-ZİNDAN – SAD
12-TOPAL PİYADE – SHUA

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Sagopa Kajmer

Yapılan Yorum Sayısı (1)

esra Ocak 27th, 2010 at 22:58    

Şahsi’yi melankolia da görmek isterim doğrusu

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017