Sakarya Pes Turnuvası vol 2

pesturnuvaaa

İnternet yüzyılın devrimi; gerek iletişime, gerekse eğlenceye o kadar geniş ve kapsamlı alternatifler getirdi ki, zamanın küçük havuzu şimdilerde hepimizin içinde yüzdüğü derin bir okyanusa dönüştü.

Peki, internetin popülaritesine yetişen başka ne var ki? Her ne kadar bayanlar bu sorunun cevabını pek düşünmese de genç erkeklerin ve genç hisseden yetişkinlerin ilk cevabı “elbette Play Station” olacaktır. Sony’nin vakti zamanında Amiga ve Arcade oyunlarına karşı ev kullanıcılarına hitap etmesi için piyasaya sürdüğü ve Walkman devriminden sonra Sony’e gerçek anlamda bir prestij kazandırmış bir üründen bahsediyoruz. Her ne kadar çoğumuz detaylı bir şekilde arka planını bilmesek de, Sony marka bilinilirliğini ve Japonya’da doğan bu eğlence güneşinin tüm dünyaya ısıtmaya yeteceğini tahmin etmişti. Strateji, zekâ, askeri ve kurgu oyunları hızlıca geçersek futbol aşkına Winning Eleven serileri, ardından Pro Evolution Soccer serileri tüm dünyada 140 milyon kopyadan fazla satarak aslında bizlere futbolun sadece bir oyun olmadığını kanıtlamaya yetti. Her yeni sürümünde futbol severleri sabahın kör saatinde dükkân başında sabahlatan bu çılgınlık, şimdi yerini profesyonelleri belirlemek için oluşturulan küçük-büyük turnuvalara bıraktı. Şimdilerde dünyanın herhangi bir yerinde yeteneğinizi, refleksinizi ve dikkatinizi ölçebileceğiniz irili ufaklı birçok sanal oyun turnuvalarına ister LAN üzerinden canlı, ister kendi arkadaş ortamınızdan daha heyecanlı bir şekilde katılabilmeniz mümkün…

Peki bu gelişmelerden şehrimiz nasıl etkileniyor? Sakarya’da da hatırı sayılır bir kitleye sahip olan Pro Evolution Soccer, şimdilerde gerçek yeteneğini sergileyecek uzmanlara ev sahipliği yapıyor. Doğan Game Center’da ilki geçtiğimiz günlerde düzenlenen PES turnuvasına katılım ve ilgi beklenenden fazla oldu. Bu turnuvayla her şeyden önce eğlenceyi hedefleyen projenin fikir babası Samet Gençer ve işletme sahibi Ömer Doğan, şimdilerde yoğun ilgi üzerine Nisan ayı sonunda gerçekleşmesini plânladıkları yeni turnuva için gün sayıyorlar. Ön kayıtların şimdiden başladığı bu turnuva, PES 2009 ve PES 2010 olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenecek ve kazanan yine büyük ödülün sahibi olacak. Siz de PES efsanesinde kendinize güveniyorsanız erken kayıt avantajıyla bu turnuvaya isminiz yazdırabilir ve sizinle aynı tutkuyu paylaşan onlarca isimle kendi seviyenizi kendiniz ölçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için http://tinyurl.com/Pes2009turnuvasi adresini ziyaret edebilir, ön kayıt ve şartlar için 0 (554) 551 40 05 numaralı cep telefonundan organizatör Samet GENÇER’le irtibat kurabilirsiniz.

aspatron: Doğan Game Center  1 ve  2  şubeleri ( internet+playstation) www.kodes.com + www.GekkoG.com + www.maskanimasyon.com vs gibi firmaları barındıran saygın bir kuruluş olup Sakarya ilinde hatrı sayılır geniş 1 kitleye sahip olup özelikle gençlere hizmet veren resmi 1 kuruluştur. (Düzenlediği konser vs gibi organizeler ilede genclerin takip ettiği önemli bir oluşumdur.. )

Turnuvanın Düzeneleneceği Yerden Bazı Karelerz1

z2

z3

z4graffiti

2. Kata Giriş Bölümü

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı (1)

Brenda Mayıs 25th, 2012 at 03:52    

81 13-2-11ErcanErtem diyo ki: ilk verilen tepki biline7 altına yerleşmiş bi yanma olduğu ie7in olur eğer bu saahfyı aşarsak gere7ekten acı hissettiğimizi fark ederiz ve sf6ndfcrfcrfcz.. ama zaten insan o yanmanın gere7ek acısını bir kez hissettikten sora biline7 altına yerleştirir o acıyı.. yani biline7 altındaki acıyı oluşturan gere7ek acıdır.. +15Sizce bu cevap yeterli mi ?

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017