Spar official Website Online

Spar

Kadıköy acil bünyesinde çalışmalarını sürdüren Spar, Sansar ve Apache Squad ekibinden  Firar ile gerçekleştirdigi ” Kime Göre ” isimli düetten sonra bizlere yeni süpriz albüm haberini veriyor. Albümde bir çok süpriz düet bulunuyor ve birde klip gelicek.. Albüm öncesi son hazırlıklarını yapan Spar Resmi Sitesi artık online sizlerde Spar official sitesi olan www.sparstyle.com adresini ziyaret edip kendisi hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.
aspatron: Bugüne kadar sayısız organizsyonda sahne alan Spar undergorund kimliğini 1 yana bırakıp Overground kimliği ile ön plana çıkıyor kendisine hatrı sayılır 1 hayran kitlesi kazandırmayı başardı sizlerinde bildiği gibi kısa zaman öncesinde Spar sosyal patlama albümü piyasaya sürüldü hemen sonrasında güzel çalışmalara imza attı buna son örnek olarak Türkiye deki Hiphop kültürünün merkezi haline gelen Türkçe Rap üstadları ile yapmış olduğu featuring çalışamlarıdır.. Kodes family olarak Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.. ( Spar – Sosyal Patlama Albüm Detayları için tıkla)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı (3)

sakaryarap Ocak 27th, 2011 at 00:05    

abi süper olmuş siten, sakaryamızın gururusun arkandayız!

aspatron Ocak 27th, 2011 at 00:53    

eywallah sağol varol güzel kardeşim.. Yorum anına denk geldiği için aklıma gelen bişeyi paylaşmak istiyorum 2. bilgisayarda parca değişirken 3. bilgisayardaki çocuk aynen şöyle dedi ya sagopa, ceza, hiphop, rap vs hakkında ne arasam bu site çıkıyor hayret deyince bende merak edip bakayım dedim sitenin adı neymiş baktım kodes.com sitesini inceliyor bende çocuğa şöyle seslendim site tarafımızdan yönetiliyor hadi ya abi sen rap ten anlıyormusun dedi güldüm bende abi çok imla hatası var bu sitede dedi edebiyat sitesi değil bu olsun o kadar dedim bu seferde bu aspatron kim dedi güldüm.. demek istediğim şu kendi cafemize takılan insanların bile sitenin bizim tarafımızdan yönetildiğini bilmiyor bunun sebebide tarafısız haber yapıyor olmamızdan kaynaklandığını düşünüyorum..

spar Ocak 9th, 2012 at 04:51    

http://www.sparstyle.com arada girmek lazım dimi? 🙂

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017