Super Street Fighter 4

Street Fighter IV hakann

SuperStreetFighter

Super Street Fighter 4 Yeni Haber

Daha öncede sitemizde bahsettiğimiz gibi Capcom’un geliştirdiği Street Fighter serisinin en yeni halkası Super Street Fighter IV, 30 Nisan tarihinden itibaren Avrupa’daki kullanıcılar için satışa sunuldu. İlk etapta 1 milyon kopyanın gönderildiği (Tüm Street Fighter serisinin toplam satış rakamı 28 milyon ünite) yapım için yüksek satışa rakamları ön görülüyor.
Aralarında Hakan adlı bir Türk’ün de bulunduğu yeni karakterlerle güncellenen oyun, yalnızca PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Capcom’un, PC kullanıcılarını satış stratejisi gereği beklettiği tahmin ediliyor.

Super Street Fighter 4 (Eski Haber Hatırlatma)

Tahmini Çıkış Tarihi: 2010 Mayıs & Haziran
Oynayabileceğiniz Platformlar: Playstation 3 & Xbox 360

Daha önce Sitemizde Street fighter 4 hakkında kısa 1 bilgi vermiştik 2009 yılının en iyi dövüş oyunu seçilmişti. Şimdi size Super Street Fighter IV hakkında kısa bilgiler aktaracağız. Dövüş oyunu severlerin tutkusu haline dönen Street Fighter 4 büyük 1 başarı yakalayarak rakiplerini geride bırakmıştı Super Street Fighter IV ile bu başarısını devam etirmek istiyor. 10 yeni karakterin yer alacak ve eski karakter ise elden gecti juri isimli yeni 1 karakter olacak. Her karakterin 2 yeni kombosu ve 3 yeni kostümü olacak. Ayrıca Team Battle adlı 8 kişilik yeni 1 online mod oyuna eklendi…

Not: Son yaptığım 1 araştırmaya göre 2010 Mayıs & Haziran aylarına ertelendiği kulağımıza gelen haberler arasında bakalım ve görelim hangi tarih doru çıkacak ..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017