T.I. Hapisten Çıktı + Yeni Albüm

T.I.start

Dün itibari ile cezavevine giren Lil Wayne’in T.I. ‘içerdeyken unutuldu’ dediği ifade edilmişti. Geçtiğimiz yıl çok sayıda silah almaya teşebüsten yargılanan ve 1 sene hapis cezasına çarptılan T.I cezasını yatıktan sonra dışarı çıkar çıkmaz albüm çalışmalarına başladı.  “I’m Back” adını taşıyan single’ını hayranlarına sunmaya hazırlanan T.I bu sefer daha iddialı geldiğini dile getiriyor. Yeni albümünü Agustos ayı gibi çıkarmayı planlıyor. T.I albüm kayıtlarında The Runners, Danja, Trey Songz, The Dream gibi isimlerle çalışmalarına başladı. Ruhsatsız silah taşımaktan yargılanmaktan hükümlü bulunan Lil Wayne ise T.I.’a göre çok daha temkinli davranıp Cezaevine girmeden önce yönetmen David Roussea ile 1 araya gelerek içerdeyken unutulmamak için hatırladığım kadarı ile 9 klip çekmişti. Lil Wayne, T.I.’ın hapisteyken ortamdan silindiğini vurgulamıştı.

T.I.’dan Agresif Bir Albüm (09.04.2010 Kaynak Mtv)

T.I. ilk röportajda yeni albümü hakkında konuştu.

“Paper Trail daha çok duygularla ve düşüncelerle ilgiliydi. Yeni albüm ise daha agresif” diyen T.I., hapiste geçirdiği dönemde pek fazla şarkı yazmadığını belirtiyor:

“Hapisteyken çok şarkı yazmadım. İnsanlar zamanımın çoğunu şarkı yazmakla geçirdiğimi düşünüyor olabilirler; fakat içerde geçirdiğim zaman içerisinde müzikle sandıkları kadar ilgilenmedim. Şarkı yazacak zamanım yoktu. Etrafımda sürekli bir şeyler oluyordu; bu yüzden de şarkı yazmak için gerekli motivasyonu bulamadım.Artık evde olmak güzel. Kendimi her zamankinden iyi hissediyorum. Çok şey öğrendim, olgunlaştım. Tüm bunları işe yarar bir biçime sokmanın zamanı geldi.”

T.I.’ın beklenen yeni albümü 24 Ağustos’ta piyasaya çıkacak.

kodes.com: Bu haberleri okurken biliyorum bazı hiphop severler kendinden geciyor T.I. & Lil Wayne gibi olmak istiyor. Ben aslında bu tarz haberleri insanlara kötü örnek oldukları için yayınlamak istemiyordum. Madalyonun diğer yüzünü düşünerek bu fikrimden vazgectim umarım özelikle ülkemizdeki genclerin bu tarz insanların yaptıkları hataları kendilerine örnek alarak pay çıkarmaları ve daha mantıklı olacaklarını düşündüğüm için yayınlamaya karar verdim.  Umuyorumki T.I. & Lil Wayne topluma mal olmuş insanlar olduklarını hatırlar ve buna göre davranırlar. Unutmayalım ki Hiphop kültürü uyuşturucu ve silahlanmaya hayır maksadında zaman içinde meydana gelmiş bir kültürdür…

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017