Türkiye Breakdance yarışması – Extreme Battle – BBoying competition

Türkiye breakdance yarışması BBoying competition (Extreme Battle) 11 Nisan 2009 Cumartesi yani yarın istanbul fuar merkezinde Spor show 2009 Fuarında düzenlenicektir. Çeşitli il ve ilçelerden gelecek olan bgirl ve bboy lar için fiat oldukça ucuz 10 TL yarışmanın jurisi yurt Dışında dünyaca ünlü isimlerden Fransadan Pockemon Crew üyesi power moves severlerin hayranı olduğu Bboy Brahim ve takım arkadaşı Bboy Moncef onuda charlerinden hatırlayacaksınız.. Son juri ise Almanyadan İncredible Syndicate üyesi Bboy Hakan Style crax grubundaki göz dolduran power moves tarzından hatırlayacaksınız Organizenin sunucusu izmirden Eyüp (Yepyep) yaz aylarında Breakdance organizasyonlarındaki undergorund base 1-2 ve Türkiyedeki sayısız bboy organizelerine destek olan önemli bir isim. Dj ise Türkiyede büyük organizelerde Bboys On The Groove, Buluşma, Redbull, BBoy Lab 2008, Undergorund Base 2 gibi organizelerde kendisini kanıtlayan ve kendiside eski bboy olan Dj Borisrock (Craftsman)
Spor Fuarının kapıları sabah 10:00 gibi açılacaktır. Üçret tüm fuar için gecerli olduğundan erken gelip fuar içersindeki sayısız ücretsiz aktiviteden yararlanabilirsiniz

Program: Organizasyonumuzda ilk önce “Red Bull Dance Floor”da müzik start alıcak ve Saat: 14:00’den – 16:00‘ya kadar bboy ve bgirler istedikleri gibi faydalanabilecekler.
Saat: 16:00’dan itibaren diğer bölümde yere kurulmuş olan 2 adet dans pistinde ısınmalarına devam edebilirler.Battle’lar kurulcak olan büyük sahnede gerçekleştirilcektir.
Saat: 16:30 ilk olarak sunucu açılış konuşması ardından jurilerin showlarından sonra ilk olarak 1vs1 bboy battlelarıyla başlanacaktır,hemen devamında 1vs1 bgirl battlelar en son olarakta 6vs6 crew battlera geçilicektir.Organizasyon bitiş saati: 22:00 olarak planladık battleların uzaması durumunda saat sorunumuz yoktur 23:00 yada en geç 00:00 kadar organizasyon duruma göre uzatılabilir.
Yarışmalar:
1 vs.1 BBoy Battle:
Yarışmaya en fazla 16 en az 8 bboy katılabilir. Katılım sayısının 16’dan fazla olması durumunda ön eleme için katılan her bboy 30,40 saniyelik danslarıyla kendilerini juriye tanıtacaklardır.
Süreler:
İlk tur: 2’şer raunt
Çeyrek final: 2’şer raunt
Yarı final: 2’şer raunt
Final: 3’er raunt

Ödüller:
1.ye 500TL

1 vs.1 BGirl Battle:

Yarışmaya en fazla 16 en az 8 bgirl katılabilir. Katılım sayısının 16’dan fazla olması durumunda ön eleme için katılan her bgirl 30,40 saniyelik danslarıyla kendilerini juriye tanıtacaklardır.
Süreler:
İlk tur: 2’şer raunt
Çeyrek final: 2’şer raunt
Yarı final: 2’şer raunt
Final: 3’er raunt
Ödüller:
1.ye 250TL
Crew vs Crew BBoy Battle:
Yarışmaya katılan gruplar 6’şar kişiden oluşamak zorundadır.yarışmaya en fazla 16 en az 8 grup katılabilir.katılım sayısının 16’dan fazla olması durumunda ön eleme için tüm gruplar 1.5 dakika kendilerini jurilere tanıtacaklardır.
Süreler:
İlk tur : 8 dakika
Çeyrek final: 10 dakika
Yarı final: 12 dakika
Final: 15 dakika

Ödüller:
1.ye 2000TL
2.ye 1000TL
3.ye 500TL

ULAŞIM (Araç ile)
E5 karayolu ve TEM otoyolu üzerinde Yeşilköy Atatürk Havalimanı sapağından çıkılarak havalimanı ilk kontrol noktasının tam karşısında bulunan CNR Fuar alanı istikametine girilecek. Fuar alanı içerisinde E5 çıkış noktasına doğru ilerlendiğinde İstanbul Fuar Merkezi önüne ulaşılıyor.
ULAŞIM (Toplu taşıma)
Aksaray – Atatürk Havalimanı arası Metro hattının sondan bir önceki Fuar Merkezi durağında inildiğinde İstanbul Fuar Merkezine ulaşmış olunuyor.
Sirkeci’den Hafif Metro kullanılarak Zeytinburnu durağında inilip Metro’ya aktarma yapılarak. İstanbul Fuar Merkezine kolaylıkla ulaşabilirler
Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu-Avcılar Metrobüs hattı kullanıldığında Şirinevler durağı, Vatan Caddesinden gelen metro hattıyla birleşmektedir.Bu durakta yapılacak aktarma ile kolaylıkla ulaşım tamamlanabilir.
Şehir Dışından gelecek olanlar Esenler Otogarda indiklerinde Metroyla İstanbul Fuar Merkezine kolaylıkla gelebilirler.
Bostancı’dan Deniz otobüsüyle Bakırköy sahil istikametine gelecek olanlar E5’e yakın incirli durağından Metroya binerek İstanbul Fuar Merkezine kolaylıkla gelebilirler.

(Herkese şimdiden iyi eğlenceler umarım ödülü sakarya adına yarışan 2 much underground kazanır kendilerini severek ve merak ile takip ediyoruz ve destekliyoruz 🙂 kodes family (aspatron) umarım beni yanıltmazsınız lanet olası negrolar sizi 🙂 Konumuza dönelim 🙂 Hiphop severler bu yarışmayı merak ediyor tabi özelikle Breakdance severler görüntüler elimize gecer gecmez yayınlıcaz hoşçakalın)

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> ORGANİZASYONLAR

Yapılan Yorum Sayısı (1)

admin Nisan 10th, 2009 at 22:34    

Mumtaz Hadi kardeşim Umarim ßirinciLiği aLir ordanda hayirLisi iLe Marmaris’e geçersiniz .

SakaryaUnderGround (rap`oral)

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017