Ultrasonic Açılış Konseri

ult-sonic-konser

Kısa zaman öncesinde Kadıköy’de kurulan Türkiyenin en iyi rap stüdyolarından 1 tanesi olmak için yola çıkan Ultrasonic production, Apache Squad’dan tanıdığımız Firar organizatörlüğü ile büyük bir açılış partisine hazırlanıyor. Açılış partisi Anadolu yakasında bir ilk özelliği taşıyan Alçak Skate Park’da 14 mart 2010 pazar tarihinde saat 13:30da gerçekleşecektir.. Biletler ön satış olarak 12,5 TL kapıda ise 15 TL dir. Biletleri Kadıköy Craze Shop, Ultrasonic Production ve Alçak Skate Park’dan ön satış fiyatına temin edebilirsiniz. Ultrasonic Production’da kayıt yapan arkadaşlara bir adet konser bileti hediye edilecektir. Dj Sonat ve Hırs’ın Dj liğini üstlendiği bu organizasyonda Türkçe Rapin önde gelen ekiplerinden Kadıköy Acil, Merdiven Cru, Alcatraz, Olmpos, Pmc‘den tanıdığımız mclerin yanı sıra “Yarım kalanlara rağmen” isimli parçasıyla büyük çıkış sağlayan Zeynep Sağdaş konuk sanatçı olarak yer alıcaktır. Hiphop severleri 14 Mart 2010 günü Alçak Skate Park’a bekler ve şimdiden iyi eglenceler dileriz…

Not: saat 13:00 da boğada buluşma olacaktır.

Yer & Mekan: Kadıköy boğa heykelinden eski salı pazarı ve fenerbahçe stadına döndüğünüzde sağda sarı bostancı dolmuş duraklarını göreceksiniz. Durağın tam önünde Vestel bayi ve Sevimli işhanı vardır. Bu pasajın Bodrum katında konumlanmaktayız. OTOPARK SORUNU YOK araba ile gelenler için park sorunumuz yoktur. pasajın her yanında kapalı ve açık otoparklar bulunmaktadır. En uygunu (fiyat) eski salı pazarının içindeki belediye otoparkı. Günlük 5 TL. Kadıköy rıhtım a 11 dakika, Boğa heykeline 2 dakika ve metrobüse 7 dakika yürüme mesafesindeyiz.

İletişim noları:
02164149003
05313787414
05544854940

Linkler:

ultrasonicproduction.com
apachesquad.net
myspace.com/apachesquad
myspace.com/ultrasonicproduction

aspatron: Apache Squad kardeşimizi bu tarz organizelere imza atığı için tebrik eder başarıların devamını dileriz.. Müsait olursam bu organizasyona bende katılmayı düşünüyorum.. Herkese iyi eğlenceler diliyorum..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> apache squad

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017