Ebuddy

MSN, Yahoo, Gtalk, Facebook, ICQ, MySpace ve AIM (AOL) için Çevrimiçi anlık ileti programınız eBuddy’e hoş geldiniz. Evde, okulda, işte veya seyahatte, nerede olursanız olun, eBuddy ile her yerde her an çevrimiçi sohbet edebilirsiniz. eBuddy’ye, web tarayıcı tabanlı olarak ya da mobil sürüm üzerinden erişebilirsiniz. eBuddy her bilgisayardan anlık ileti gönderimi sağlar, hatta güvenlik duvarı arkasındayken dahi çalışır! eBuddy, dosya indirme, yazılım yüklemesi veya güncellemesi ve üyelik gerektirmez. En iyisi de ücretsizdir… Keyfini çıkarın 🙂
Ebuddy:  ( ebuddy msn) Arkadaşlar mağdur durumda kaldıklarını bilmeyenler ve farkına varanlar için kendimi bu makaleyi yazmak zorunda hisetim özelikle bilgisayardan anlamayan arkadaşlarımıza yararı olacağını düşünüyorum 2 sene öncede aynı problemi yaşamıştık dün yani 15 eylül gecesi itibari ile anladım kadarı ile rusların msn e saldırması sonrası eski versiyon msn lerin kullanımı kapandı windos msn kullanımı serbes ama onlarda da kamera açmıyor msn acabilmeniz için yapmanız gerekenler sahte xp yi orjinale cevirme programını kullanmak programın adı (ziro xp) böylelikle sahte xp orjinalmiş gibi görünüyor ama bu programlar trojen barındırıyor.. Ben 10 küsür yıldır cafeciyim şuan faliyete olan 2 cafem var sahte xp kullanıyorsanız en kısa zamanda orjinal xp veya vistaya gecin lisanslı program kullanın illa sahte windos kullanıcam ama sahte windosu gercek gösteren keyloger kullanmak istemiyorsanız (zero xp) yapmanız gereken tek şey Ebuddy kullanmak (Ebuddy kullanarak Msn hizmetinden faydalanın)  mesela msn kullanmak istiyorsunuz msn kısmını seciyoruz account name kısmına msn adresinizi password kısmınada şifrenizi yazıyorsunuz bu anlatımdan sonra da yapmadıysanız mümkünse 1 daha bilgisayar kullanmayınız :0) yada bi doktora gözükünüz..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı (2)

sonky84 Eylül 20th, 2009 at 01:32    

messenger güncellemesi için illaki yasal xp gerekmiyor. sadece windows installer i güncellesek yeterli. az önce windows installer 4.5 i yükledim ve messenger son sürüme otomatik olarak güncellendi.

dikkat Aralık 27th, 2009 at 21:30    

arkadaşım sacma sapan yorum yapma windosun orjinal değilse msn acamazsın msn acabilmen için sahte xp yi orjinale cevirmen lazım veya yapman gereken cok daha basit 1 yolu var msn e masa üstünde sag tıklarsın sürüm kısmını 2000 e işaretlersin sonra bilgisayara reset atarsın acıldıktan sonra msn onarma devreye giricektir bazen girmez sonrasında msn e baglanabilirsin bilip bilmeden vatandaşın kafasını karıştırmayın ben bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum saglam gidiyor..

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017