Fuat Ergin ve Ceza son dakika haberi

fuat ergin polis gözaltı

Ünlülere yönelik düzenlenen uyuşturucu operasyonları göz altıları hız kesmeden devam ediyor. Sagopa Kajmer, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimler göz altına alınması sonrasında  Cağatay ulusoy ve Gizem Karaca mahkemeye zorla getirilmesi kararı çıkmıştı. Rapcilere dönük yeni dalga sonrası Rap müziğin ünlü isimlerinide vurmaya başladı. Fuat Ergin Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden uyuşturucu temin etmek ve uyuşturucu satışına aracılık etmekten göz altına alındı.. Aynı suçlama ile Ceza hakkında soruşturma başlatıldığı belirtiliyor.. İstanbul Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü’ne bağlı ekipler gelen bir ihbar sonrası stanbul Narkotik Polisi yaptığı ortak çalışmada, internet üzerinden uyuşurucu siparişi veren bir çetenin varlığını belirledi. Teknik ve fiziki takip gerçekleştiren ekipler, çetenin organizasyon ağının en ince ayrıntılarına kadar çıkardı. Dün istanbul genelinde eş zamanlı operasyonlar sonrasında Muhafaza ekipleri Fuat Erginin Fatih semtinde bulunan evine baskın yaptı. Narkotik köpeklerinde katıldığı baskın sonrası şüpheli Fuat Ergin gözaltına alındı. Evdeki aramlar sonrasında Polisler miktarı ve cinsi belirtilmeden uyuşturucu içme düzenekleri bulduğunu belirtti.  Sağlık kontrolü için akşam hastaneye getirilen Fuat Erginin hayli yorgun olduğu belirtildi. Fuat Ergin ve Ceza sosyal medya ağları Facebook ve Twitter üzerinden uyuşturucu tanıtımı + satışına aracılık ettikleri iddia edildi. Operasyon ağının genişlmesi sonrası haberin detaylarını vermeye devam edeceğiz…

(yorum yapmakta fayda var… şupheli ve iddia olarak niteleniyor ortada kesin bişe var veya yok diyemeyiz Fuat Erginin evinde uyuşturucu yakalandığını polis kesin dille belirtmiş uyuşturucu kullanımına dair gözenekler tespit edilmiş.. insanın aklına doğal olarak şu geliyor Dünya genelinde Gekko G, Kool Savas, Azad, Eko Fresh, Fuat, Ceza, Sagopa Kajmer gibi sınırlı sayıda kendisini ıspatlamış isimler var bunların Türkiye ayağı olan 3 ünlü isiminde adı uyuşturucuya karıştı Ceza, Sagopa Kajmer, Fuat … umarım bundan sonra Türkçe Rap icra eden isimlerin kendilerine çeki düzen verirler.. Unutmayalımki yeni nesil sizleri örnek alıyor.. Bu haberi yazarken moralim çok bozuldu devrik cümle kurmuş yada harf hataları yapmış olabilirim… bunlar önemsiz şeyler telafisi mümkün önemli olan verilen mesaj … )

haberler.com sayfasından edindiğim son dakika haberi aynen kopyalıyorum ( sitemizde kopya yazı yasak fakat yanlış anlaşılmaların önüne gecebilmek için  yazıyı olduğu gibi kopyalıyorum.

Ceza’nın uyuşturucu olarak kullanılan ve sihirli mantar olarak bilinen “magic mushroom” un fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması Gümrük ekiplerini harekete geçirdi. Ceza’nın paylaştığı fotoğrafları inceleyen ekipler, evini belirledi. Ardından Ceza’nın evinde arama yapıldı. Yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildiği iddia edildi. İfade için çağrılan Ceza bugün Sirkeci’deki Gümrük Müdürlüğü’ne geldi. Burada ifadeleri alınan Ceza ve Fuat tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Çıkışta zafer işareti yaparak poz veren Ceza, “Bazı konularda bilgi almak için bizi çağırdılar. Biz de geldik. Fazlasıyla bilgimizi verdik. Benimle ilgili bazı yanlış anlaşılmalar vardı. Ama şu anda için bir sorun yok: Kendimiz geldik, kendimiz gidiyoruz. Bizden bağımsız bazı şeyler” dedi.

Sagopa Kajmer Yine Göz Altına Alındı Haberin Detayları İçin Tıkla

Uyuşturucu maddeyle ilgili sorgulandığını doğrulayan Ceza, “Evet ama bağlantımız olmayan şeyler. Hayranlarımızın hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Uyuşturucu maddeden alınmış olsaydım şu anda yürüyerek eve gitmezdim. Hayranlarım rahat olsunlar” diye konuştu. Ünlü rapçi daha sonra şoförünün kullandığı araca binerek ayrıldı..

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı

Yorum Yap

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017