Patron Professional

Patron Professional

Türkçe Rap de hayli 1 yol alan Patron kendisine özgün tarzı ile geniş hayran kitlesi yelpazesini genişletmeye devam ediyor.. Hiphop severlerin hatırlayacağı gibi 2009 senesinde Patron Yeraltından Yeryüzüne (bandrollü) albümü ile beklentilerin üzerinde 1 başarı yakaladı. 2010 haziran ayında 2. albümü Patron Professional albümü ile raflardaki yerini alacak. Bu albümdeki hedefi Rap dinlemeyen kitlerede sesini duyurabilmek Ateş müzik etiketi ile Albümünü piyasaya sürecek olan Paton 10 parca ile müzik severlerin karşısına çıkıcak. Da Poet, Sansar Salvo, Elcin Orçun, Hayki gibi Hiphop severlerin yakından takip ettiği isimlerde yer alıyor. Albümün alt yapıları Can volkan, Hayki ve Da Poet tarafından hazırlandı. İlkay Asarın elektro gitarı ile eşlik ettiği parcanun ismi Patron ft Hayki Zıpla Bunaldığında adlı eseri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Albümün tüm kayıtları Pmc de alındı. Mix ve mastering işlemi Kupa-A imzası taşıyor. Fotolar ise İsa Kurt tarafından çekildi. Tasarıma imza atqan ise Ermen Yılmaz oldu.. (Krys2Looper) Patron Professional albüm çalışmasının çıkış parcasına Türkiye nin Hiphop yönetmeni denildiğinde ilk akla gelen ismi Atıf tarafından hazırlandı klipte Patrona kodes.com severlern yakından tanıdığı benimde eski arkadaşım olan Elcin Orçun tarafından eşlik edildi. Klip ikiteli de 1 hurdalık ve Anadolu yakasındaki 1 alt gecit kullanıldı. Yaklaşık 20 saat süren çekimler sonucu klip sizler için hazırlandı. Kayıtlar: PMC (professional music company) Mix & Mastering : Kupa-A (Osman Hekimoğlu) Kapak Tasarım : Krys2Looper (Erman Yılmaz) Klip Tv kanallarında gösterime girmeden önce ilk defa Tr nin ilk hiphop sitesi farklı ile sizlere sunuluyor iyi seyirler..  (klip alt kısımda)
PATRON _ PROFESSiONAL E.P
1- Intro
2- Professional (Beat:Da Poet – Lyrics:Patron)
3- Patron featuring Elçin Orçun (Beat:Can Volkan – Lyrics:Patron,Elçin Orçun)
4- Disko istanbul (Beat:Da Poet – Lyrics:Patron)
5- Doğru Söyle featuring Sansar Salvo (beat:Can Volkan – Lyrics:Patron,Sansar)
6- İç (beat:Da Poet – Lyrics:Patron)
7- Kahramanım Ol featuring Elçin Orçun (Beat:Can Volkan – Lyrics:Patron,Elçin Orçun)
8- Zıpla Bunaldığında featuring Hayki (Beat:Aytuğ Ünal – Elektro Gitar : İlkay Asar – Lyrics:Patron,Hayki)
9- Sistem Tok (Beat:Can Volkan – Lyrics:Patron)
10- Vakit Doldu featuring Da Poet (Beat:Da Poet – Lyrics: Patron,Da Poet)
 

Patron Professional (Albüm içindeki parcaların tanıtımıdır) Snippet İndir LinK: http://flameupload.com/redirect/0DHEZDNX/3

Paylaş

Bu Kategori için hazırlanmış Arşivi Aç --> Güncel

Yapılan Yorum Sayısı (5)

noralee Mayıs 27th, 2010 at 16:44    

süper klip!

Emrah(nOnstOp) Mayıs 27th, 2010 at 16:50    

vAy ßea eLcine ßak ((; hairlis Olsun inS
ßugUnLerimide görecEktik .. ((; fena OLmus..
ßasarıLar..

OrkOnE Mayıs 27th, 2010 at 19:02    

Çok bombaaaa bu albümm !!!!

aspatron Haziran 7th, 2010 at 13:27    

Patron Professional albümünün başarılı 1 çıkış yapacağını düşünüyorum. Elçin Orçun hiç kuşkusuz Türkçe Rap r&b müziğinin 1 numaralı bayan sesi bu albüme de katkısı olacaktır.

zmaro Mart 2nd, 2011 at 02:00    

Patron Professional serisinde müthiş isimlerle çalışarak zirveye oturdu.Serinin ikinci albümü olan Professional 2’yi internet üzerinden bedavaya paylaştılar.Professional 2 albümünü de mutlaka edinmenizi öneririm. Değirmen adında bir parça var ki Offf!!!!

Yorumlarınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanmaktadır..

isim *

E-Mail *film izle 2017